Informacje o zakładzie

Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce

ul. Zielona 12, 58-420 Lubawka

Telefon: 75 74 11 322 oraz 75 74 11 822

Email: kontakt@zgm.lubawka.eu

Pracujemy w godzinach:

  • Poniedziałek 7:00 - 16:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 14:00
Dział Imię i nazwisko - stanowisko Adres e-mail Nr  wewnętrzny
  Ireneusz Kordziński                  Kierownik Zakładu - -
Edyta Guguł                                Zastępca Kierownika Zakładu edyta.gugul@zgm.lubawka.eu 5
Księgowość Danuta Rudzka                         Główny Księgowy danuta.rudzka@zgm.lubawka.eu 8
Magdalena Gołębiewska          Inspektor ds. księgowości magdalena.golebiewska@zgm.lubawka.eu 8
Monika Warchoł                       inspektor ds. księgowości monika.warchol@zgm.lubawka.eu 8
Kadry Ewa Majca                                  referent ds.kadrowo-płacowych ewa.majca@zgm.lubawka.eu 6
Wspólnoty mieszkaniowe Edyta Guguł                                          st. specjalista ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych edyta.gugul@zgm.lubawka.eu 5
Patrycja Polańska-Krzywonos                                 inspektor ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych patrycja.polanska-krzywonos@zgm.lubawka.eu 5
Czynsze i obsługa sekretariatu Agnieszka Mazur                       referent ds. rozliczeń czynszowych, windykacji i obsługi sekretariatu  agnieszka.mazur@zgm.lubawka.eu 7
Administracja Adela Sarzyńska                        inspektor ds. administracji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych adela.sarzynska@zgm.lubawka.eu 3
Anna Dwulat                               referent ds. administracji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych kontakt@zgm.lubawka.eu 3
Maciej Kosal                         inspektor ds. budowlanych i nadzoru technicznego

maciej.kosal@zgm.lubawka.eu

tel. 517 298 167

3
Obsługa terenów zielonych i cmentarzy Krzysztof Olszak                inspektor ds. cmentarzy komunalnych i terenów zielonych

krzysztof.olszak@zgm.lubawka.eu

tel. 789 121 625

4
Beata Charzewska         administrator obsługi terenowej kontakt@zgm.lubawka.eu 5
Konserwatorzy Piotr Wędłowski - -
Damian Jeżewski - -
Marek Iwanicki - -
Krzysztof Spejna - -
Utrzymanie zieleni Remigiusz Cisowski - -
Piotr Krzysik - -
Mariusz Rybka - -
Józef Nowak - -
Pliki do pobrania